Ванредни ИСПИТИ Јун 2018

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ И ДОПУНСКИХ ИСПИТА

У ЈУНСКОМ  ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2017/2018.ГОДИНЕ

 

 

ЧЕТВРТАК, 21.6.2018.                   у   14.10                            каб. 117

     -КОНСТРУИСАЊЕ  (МТКК-4 разред)

Комисија: 1. Пастор Сима

                  2. Влајков Ивана

                 3. Гагић Сања

 

ЧЕТВРТАК, 21.6.2018.                   у  13.20                             каб.219

-          ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАЗОВНОГ ПРОФИЛА (2 раз.-306 заваривач)

Комисија: 1. Табаковић Наталија

                  2. Станојевић Ненад

                 3. Тодоровић Ранко

 

ЧЕТВРТАК, 21.6.2018.                   у  14.10                             каб.307

-          МАТЕМАТИКА (ПИСМЕНИ) 

( -3 раз.машинбравар,аутомеханичар)

Комисија: 1. Тамаш Татјана

                  2. Тутић Владимир

                 3. Петковић Драгана

 

ЧЕТВРТАК, 21.6.2018.                   у  13.20                             радионица Р2

-ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАЗОВНОГ ПРОФИЛА (2.раз.аутомеханичар)

Комисија: 1. Седлан Милан

                  2. Живковић Весна

                 3.Растовић Зоран

 

ЧЕТВРТАК, 21.6.2018.                   у  13.20                             каб.205

-СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ- (ПИСМЕНИ )

     ( 1 раз.ИНСТАЛАТЕР)

Комисија: 1. Радоњић Нада

                  2.Војводић Светлана

                 3.Карановић Милица

 

ЧЕТВРТАК, 21.6.2018.                          у  08.50                                   каб.101

-          ФИЛОЗОФИЈА (4 раз.МТМВ)

Комисија: 1. Золотић Жарко

                  2. Станковић Душанка

                 3.Мандић Станко

 

ПЕТАК, 22.6.2018.                                      у 08.00                                каб. 110

-          ХЕМИЈА  (МТМ- 1 раз)

Комисија: 1.Ђорђевић Душана

                  2. Катић Ивана

                 3. Дакић Ана

 

ПЕТАК, 22.6.2018.                                     у  8.00                                  каб. 402

-          ЕКОЛОГИЈА И ЗАШТИТА ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ (1 раз. ИНСТАЛАТЕР)

Комисија: 1. Танацковић Александра

                  2. Тамаш Татјана

                 3. Гагић Сања

 

ПЕТАК, 22.6.2018.                          у  13.20                          каб.104

-          ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАДЕ (2.раз.аутомеханичар)

Комисија: 1.Дукић Драган

                  2. Станојевић Ненад

                 3. Хрубења Марија

 

ПЕТАК, 22.6.2018.                          у       14.10                                 радионица Р6

-           ПРАКТИЧНА НАСТАВА( 2. раз.заваривач-306)

Комисија: 1.Јанков Александар

                  2.Јоксимовић Никола

                 3.Тодоровић Ранко

 

ПЕТАК, 22.6.2018.                          у     08.50                                    каб.122

-          МОДЕЛИРАЊЕ МАШИНСКИХ ЕЛЕМЕНАТА И КОНСТРУКЦИЈА (4 раз.МТКК)

Комисија: 1. Костић Зоран

                  2. Медојевић Бранислав

                 3. Пузић Владимир

 

ПЕТАК, 22.6.2018.                          у     10.45                                   радионица Р2

-          МОТОРНА ВОЗИЛА (4 раз.МТМВ)

-          ЕКСПЛОАТАЦИЈА И ОДРЖАВАЊЕ МОТОРНИХ ВОЗИЛА (аутомеханичар-специјалиста)

Комисија: 1. Седлан Милан

                  2. Крајишник Стеван

                 3.Живковић Весна

                                                              

ПОНЕДЕЉАК, 25.6.2018.                          у       14.10                       каб.205

-          СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ(УСМЕНИ) -1 раз.ИНСТАЛАТЕР

Комисија: 1. Радоњић Нада

                  2. Војводић Светлана

                 3. Карановић Милица

 

ПОНЕДЕЉАК, 25.6.2018.                          у             9.00                     радионица  Р17      

-          ПРАКТИЧНА НАСТАВА (2. раз., 3. раз.аутомеханичар)

Комисија:1. Калаба Илија

                 2.Седлан Милан

                 3.Крајишник Стеван

 

ПОНЕДЕЉАК, 25.6.2018.                          у             11.35                               каб.203       

-          ХИДРАУЛИЧКЕ,ПНЕУМАТСКЕ И ЕЛЕКТРИЧНЕ КОМПОНЕНТЕ (аутомеханичар-специјалиста)

Комисија:1. Грбић Нада

                 2.Дакић Ана

                 3.Гагић Сања

 

УТОРАК, 26.6.2018.                         у         14.10                                        каб. 307

-          МАТАЕМАТИКА –(УСМЕНИ) 3 раз.машинбравар,аутомеханичар

Комисија: 1. Тамаш Татјана

                  2. Тутић Владимир

                 3. Петковић Драгана

 

УТОРАК, 26.6.2018.                         у     14.10                                           каб. 208

-          ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ (1. разред ИНСТАЛАТЕР)

Комисија: 1. Дакић Ана

                  2. Трнавац Драгица

                  3. Поповић Јелена

 

УТОРАК, 26.6.2018.                                   у  11.35                              каб.107

-          ФИЗИКА  (1 раз. МТМВ)

Комисија: 1.Мандић Станко

                  2.Гавранић Јасмина

                  3.Миловановић Тања

 

УТОРАК, 26.6.2018.                                   у  09.55                              каб.221

-          ВЕРСКА НАСТАВА (4 раз. МТМВ)

Комисија: 1. Цвијановић Ђорђе

                  2. Дражић Тања

                  3.Тркуља Еуђенија

 

Најновије Вести

Број Посетилаца

182649
ДАНАСДАНАС62
ЈУЧЕЈУЧЕ119
ОВЕ_НЕДЕЉЕОВЕ_НЕДЕЉЕ181
ОВОГ_МЕСЕЦАОВОГ_МЕСЕЦА2275
ДО_САДАДО_САДА182649
Statistik created: 2018-07-17T11:35:31-04:00
Гости на сајту 11