May 3, 2017

Редовно школовање

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ЗАВРШНОГ ИСПИТА ЗА АУТОМЕХАНИЧАРЕ

У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2018/2019. ГОДИНЕ

УТОРАК, 11.6.2019.                у  8.00            радионица Р2

 ОДБРАНА ЗАВРШНОГ РАДА

Комисија:

1. Седлан Милан

  1. Калаба Илија
  2. Ковачевић Ратко

______________________________________________________

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ЗАВРШНОГ ИСПИТА ЗА ИНСТАЛАТЕРА,

У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2018/2019. ГОДИНЕ

УТОРАК, 11.6.2019.             у  12.30            радионица Р14 

  • ОДБРАНА ЗАВРШНОГ РАДА

Комисија:

1. Љепоја Анђелка

  1. Ашоња Јован
  2. Калопер Слободан

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ЗАВРШНОГ ИСПИТА ЗА БРАВАРЕ-ЗАВАРИВАЧЕ У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2018/2019. ГОДИНЕ

ПОНЕДЕЉАК, 10.6.2019.             од  8.00            по фирмама 

  • ОДБРАНА ЗАВРШНОГ РАДА

Комисија:

1. Табаковић Наталија

  1. Рогић Младен
  2. Радојчић Славо
  3. Јанков Александар
  4. Јоксимовић Никола
  5. Представник фирме

 

УТОРАК, 11.6.2019.  у  8.00   по фирмама и у радионици 6

  • ОДБРАНА СПЕЦИЈАЛИСТИЧКОГ РАДА- ЗАВАРИВАЧ СПЕЦИЈАЛИСТА
  • ОДБРАНА ЗАВРШНОГ РАДА-МАШИНБРАВАР

Комисија:

1. Радојчић Славо

  1. Јанков Александар
  2. Јоксимовић Никола

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА МАТУРСКИХ ИСПИТА ЗА РЕДОВНЕ УЧЕНИКЕ

У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2018/2019.

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

УТОРАК, 11.6.2019.                                         у 14.30           

 

Матурски део испита из српског језика и књижевности ученици четвртих разреда радиће у кабинетима школе према следећем распореду:

 

– каб. 206 – одељење: 404

Дежурни професори: Војводић Светлана, Хрубења Марија

– каб. 204 – одељење :401, 402

Дежурни професори: Бајић Карановић Милица, Гагић Сања

– каб. 205 – одељења: 403

Дежурни професор: Радоњић Нада, Јасна Ожеговић

ПРАКТИЧНИ ДЕО МАТУРСКОГ ИСПИТА

 

ПОНЕДЕЉАК, 10.6.2019.                                 

ПРОЈЕКТОВАЊЕ ТЕХНОЛОШКИХ ПОСТУПАКА РУЧНО ИЛИ АУТОМАТСКИ И ОБРАДА РАДНОГ ПРЕДМЕТА НА CNC МАШИНИ – одељење 401, 402        у 8.00       каб. 213

 Комисија:

1. Живковић Весна

  1. Станојевић Ненад
  2. Тепавац Рајка
  3. Шипка Бранко

 

ПОНЕДЕЉАК, 10.06.2019.                   у 10.00        радионица Р2

  • МОТОРНА ВОЗИЛА
  • МОТОРИ СУС-одељење 403

Комисија:

1. Седлан Милан

  1. Крајишник Стеван
  2. Тамаш Татјана

ПОНЕДЕЉАК, 10.6.2019.                     у 10.00       радионица Р12

  • ФПС-одељење 404 (А.Војновић, Ж. Пеце Андерла)

Комисија: 1

1. Рогић Младен

  1. Тепавац Рајка
  2. Граховац Зоран

ПОНЕДЕЉАК, 10.6.2019.                     у 11.00             каб. 209

  • РОБОТИ
  • ФПС- одељење 404

Комисија:

1. Граховац Зоран

  1. Тепавац Рајка
  2. Рогић Младен

ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТИ

СРЕДА, 12.6.2019.                        у 10.00                          каб. 314 

  • ПРОГРАМИРАЊЕ ЗА КУ МАШИНЕ- одељење 401, 402

Комисија:

1. Шипка Бранко

  1. Растовић Зоран
  2. Табаковић Наталија

СРЕДА, 12.6.2019.                        у 10.00                          каб. 209

  • АУТОМАТИЗАЦИЈА ПРОИЗВОДЊЕ И ФПС одељење 402

Комисија:

1. Граховац Зоран

  1. Миловановић Тања
  2. Бурмаја Биљана

 

СРЕДА, 12.6.2019.                     у 10.00                             каб. 307

  • МАТЕМАТИКА– одељење 403

Комисија:

1. Тамаш Татјана

  1. Тутић Владимир
  2. Грбић Ружица

 

СРЕДА, 12.6.2019.                        у 10.00                          каб. 306

  • МАТЕМАТИКА– одељење 404

Комисија:

1. Маричић Каја

  1. Илинка Обрадов
  2. Деспотов Јелена

СРЕДА, 12.6.2019.                        у 10.00                        каб. 302

  • МЕРЕЊЕ И КОНТРОЛИСАЊЕ-одељење 403

Комисија:

1. Крајишник Стеван

  1. Седлан Милан
  2. Топић Радивоје

 

СРЕДА, 12.6.2019.                        у 12.00                         каб. 209

  • РОБОТИ-одељење 404

Комисија:

1. Граховац Зоран

  1. Љепоја Анђелка
  2. Радојчић Славо

 

СРЕДА, 12.6.2019.                        у 14.10                радионица Р12

  • ФПС-одељење 404

Комисија:

1. Граховац Зоран

  1. Тепавац Рајка
  2. Рогић Младен

 

СРЕДА, 12.6.2019.                        у 10.00             каб. 117

  • ПРОГРАМИРАЊЕ И ПРОГРАМСКИ ЈЕЗИЦИ-одељење 404

Комисија:

1. Петровић Гордана

  1. Хрубења Марија
  2. Гагић Сања

 

СРЕДА, 12.6.2019.                        у 10.00             каб. 308

  • КОНСТРУИСАЊЕ-одељење 404

Комисија:

1. Медојевић Бранислав

  1. Костић Зоран
  2. Рогић Младен

 

Напомена: На завршне и матурске испите излазе само ученици који немају поправне испите!