Ванредни ИСПИТИ Април 2018

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ И ДОПУНСКИХ ИСПИТА

У АПРИЛСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2017/2018.ГОДИНЕ

 

УТОРАК, 17.04.2018.                       у       10.45                        каб.202

-          МЕХАНИКА (1 раз.аутолимар)

Комисија: 1. Гагић Сања

                  2. Медојевић Бранислав

                 3. Мандић Станко

 

УТОРАК, 17.04.2018.                       у          15.00                                          каб.104

-          ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАДЕ(2 раз. ТКУ.-301,ЗАВ.-306)

Комисија:1. Дукић Драган

                 2.Дакић Ана

                 3.Станојевић Ненад

 

УТОРАК, 17.04.2018.                       у         11.35                                            каб. 320

-          ОРГАНИЗАЦИЈА РАДА(3 раз.аутолимар)

Комисија: 1. Топић Радивоје

                  2. Миловановић Тања

                 3. Тепавац Рајка

 

УТОРАК, 17.04.2018.                       у       14.10                                           каб.105

-          ТЕРМОДИНАМИКА (3 раз.МТМВ)

Комисија: 1.Тодоровић Ранко

                  2. Петровић Гордана

                 3. Јоксимовић Никола

 

УТОРАК, 17.04.2018.                       у     15.00                                           каб. 102

-          ИСПИТИВАЊЕ МАШИНСКИХ КОНСТРУКЦИЈА(4. разред МТКК)

Комисија: 1. Гојковић Слободан

                  2. Крајишник Стеван

                  3. Миловановић Сања

 

УТОРАК, 17.04.2018.                                 у  15.00                               радионица Р2

-          МОТОРИ СУС (АМЕ-специјалиста)

Комисија: 1. Седлан Милан

                  2. Ковачић Сања

                  3.Живковић Весна

 

СРЕДА, 18.04.2018.                         у      9.55                                     каб.110

-          ЕКОЛОГИЈА И ЗАШТИТА ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ (1 раз.аутомеханичар)

Комисија: 1. Ђорђевић Душана

                  2. Танацковић Александра

                 3. Мандић Станко

 

СРЕДА, 18.04.2018.                         у    10.45                           радионица Р2

-          ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАЗОВНОГ ПРОФИЛА (2 раз.аутомеханичар)

-          МОТОРНА ВОЗИЛА (3 раз.МТМВ,АМЕ-специјалиста)

-          ЕКСПЛОАТАЦИЈА И ОДРЖАВАЊЕ ВОЗИЛА (АМЕ-специјалиста)

Комисија: 1. Седлан Милан

                  2. Миловановић Сања

                 3.Грбић Нада

 

СРЕДА, 18.04.2018.                         у    14.10                                      каб. 105

-          ИСТОРИЈА (1 раз.инсталатер)

Комисија:1.Павлов Даница

                 2.Радоњић Нада

                 3.Станковић Душанка

 

СРЕДА, 18.04.2018.                         у   14.10                            каб. 305

-          МАТЕМАТИКА (ПИСМЕНИ)

(МТКК-4 разред)

Комисија: 1. Тутић Владимир

                  2. Обрадов Илинка

                 3. Петковић Драгана

 

ЧЕТВРТАК, 19.04.2018.                у  10.45                             каб.204

-          ГЕОГРАФИЈА (1 раз.аутолимар,инсталатер)

Комисија: 1. Катић Ивана

                  2. Мандић Станко

                 3. Цвијановић Ђорђе

 

ЧЕТВРТАК, 19.04.2018.                у  15.00                             каб.103

-          ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАЗОВНОГ ПРОФИЛА (2 раз.заваривач -306)

Комисија: 1. Рогић Младен

                  2. Табаковић Наталија

                 3. Крајишник Стеван

 

ЧЕТВРТАК, 19.04.2018.                у  15.00                             радионица Р2

-ПРАКТИЧНА НАСТАВА (2 раз.аутомеханичар,3 раз.аутолимар)

Комисија: 1. Седлан Милан

                  2. Калаба Илија

                 3.Јанков Александар

 

ЧЕТВРТАК, 19.04.2018.                у  15.00                             каб.209

-АУТОМАТИЗАЦИЈА И РОБОТИКА (4 раз.МТКК)

Комисија: 1. Ковачић Сања

                  2.Влајков Ивана

                 3.Шипка Бранко

 

ПЕТАК, 20.04.2018.                         у  13.20                             каб. 302

-          ЕЛЕМЕНТИ АУТОМАТИЗАЦИЈЕ ВОЗИЛА (АМЕ-специјалиста)

Комисија: 1.Крајишник Стеван

                  2. Гојковић Слободан

                 3. Пузић Владимир

 

ПЕТАК, 20.04.2018.                         у   14.10                            каб. 305

-          МАТЕМАТИКА (УСМЕНИ)

(МТКК-4 разред)

Комисија: 1. Тутић Владимир

                  2. Обрадов Илинка

                 3. Петковић Драгана

 

ПЕТАК, 20.04.2018.                          у  14.20                        радионица Р12

-          ПРАКТИЧНА НАСТАВА (2 раз.заваривач-306)

Комисија: 1. Рогић Младен

                  2. Табаковић Наталија

                 3. Радојчић Славо

 

ПЕТАК, 20.04.2018.                          у       14.20                                  каб.103

-          ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАЗОВНОГ ПРОФИЛА(3 раз.аутолимар)

Комисија: 1.Јанков Александар

                  2.Ковачевић Ратко

                 3.Петровић Гордана

 

ПЕТАК, 20.04.2018.                          у     14.10                                    каб.221

-          ВЕРСКА НАСТАВА (1 раз.инсталатер,3 раз.МТМВ)

Комисија: 1. Цвијановић Ђорђе

                  2. Золотић Снежана

                 3.Радоњић Нада

 

Најновије Вести

Број Посетилаца

171760
ДАНАСДАНАС67
ЈУЧЕЈУЧЕ124
ОВЕ_НЕДЕЉЕОВЕ_НЕДЕЉЕ408
ОВОГ_МЕСЕЦАОВОГ_МЕСЕЦА3172
ДО_САДАДО_САДА171760
Statistik created: 2018-04-26T07:00:49-04:00
Гости на сајту 3