Разредни ИСПИТИ Јун 2018

 

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА РАЗРЕДНИХ ИСПИТА ЗА СВЕ РАЗРЕДЕ ОСИМ ЗАВРШНИХ

У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2017/2018. ГОДИНЕ

 

 

ЧЕТВРТАК, 21.06.2018                            у 9.00            каб. 306

-      МАТЕМАТИКА (ПИСМЕНИ) – 205

Комисија: 1. Маричић Каја

                 2. Обрадов Илинка

                 3. Пузић Владимир

 

ПЕТАК, 22.06.2018.                              у 8.00           фис. сала

-      ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ – 101,103,104,105,106                 

Комисија: 1. Деспотов Јелена

                 2. Мушкиња Драган

                 3. Калопер Слободан

 

СУБОТА, 23.06.2018.                             у 8.00                 фис. сала

-      ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ –  201,202,205,206,303                         

Комисија: 1. Деспотов Јелена

                 2. Мушкиња Драган

                 3. Калаба Илија

 

ПЕТАК, 22.06.2018.               у 13.20        каб.104                                            

-      ТЕХНОЛОГИЈА ОБРАДЕ –201        

Комисија: 1. Дукић Драган

                 2. Станојевић Ненад

                 3. Хрубења Марија

 

 

ПОНЕДЕЉАК, 25.06.2018.                            у 9.00             каб. 102

-      РУСКИ ЈЕЗИК (ПИСМЕНИ) – 105

-      НЕМАЧКИ ЈЕЗИК (ПИСМЕНИ) – 101, 106, 301

Комисија: 1. Вуловић Даринка

                 2. Нинковић Виолета

                 3. Гавранић Јасмина

 

 

ПОНЕДЕЉАК, 25.06.2018.                            у 8.00             каб.308

-      РАЧУНАРСТВО И ИНФОРМАТИКА- 104

Комисија: 1. Петровић Гордана

                 2. Хрубења Марија

                 3. Медојевић Бранислав

 

ПОНЕДЕЉАК, 25.06.2018.                            у 8.00              каб.103

-      ТЕХ.МЕТАЛНИХ КОНСТРУКЦИЈА И ПРОЦЕСНЕ ОПРЕМЕ- 205

Комисија: 1. Рогић Младен

                 2. Јанков Александар

                 3. Тодоровић Ранко

 

ПОНЕДЕЉАК, 25.06.2018.                            у 11.00             каб.219

-      РЕПАРАТУРА МАШИНСКИХ ДЕЛОВА- 205

Комисија: 1. Табаковић Наталија

                 2. Станојевић Ненад

                 3. Живковић Весна

 

 

ПОНЕДЕЉАК, 25.06.2018.                   у 9.00                рад. Р17

-      ПРАКТИЧНА НАСТАВА- 206

Комисија: 1. Калаба Илија

                 2. Седлан Милан

                 3. Крајишник  Стеван

 

УТОРАК, 26.06.2018.                            у 9.00                    каб. 102

-      РУСКИ ЈЕЗИК (УСМЕНИ) – 105,303

-      НЕМАЧКИ ЈЕЗИК (УСМЕНИ) – 101, 106, 301

Комисија: 1. Вуловић Даринка

                 2. Нинковић Виолета

                 3. Гавранић Јасмина

 

УТОРАК, 26.06.2018                              у 9.00                каб. 306

-      МАТЕМАТИКА (УСМЕНИ) – 205

Комисија: 1. Маричић Каја

                 2. Обрадов Илинка

                 3. Пузић Владимир

 

УТОРАК, 26.06.2018                              у 9.00               каб. 404

-      МУЗИЧКА КУЛТУРА– 206

Комисија: 1. Трнавац Драгица

                 2. Танацковић Александра

                 3. Ђорђевић Душана

 

УТОРАК, 26.06.2018.                              у 12.10             каб. 301

-      ТЕХНИЧКА МЕХАНИКА – 104,105

-      ТЕХНИЧКА МЕХАНИКА СА МЕХАНИЗМИМА-204

-      МЕХАНИКА- 106

Комисија: 1. Миловановановић Т.

                 2. Дукић Драган

                 3. Гагић Сања

 

Најновије Вести

Број Посетилаца

182649
ДАНАСДАНАС62
ЈУЧЕЈУЧЕ119
ОВЕ_НЕДЕЉЕОВЕ_НЕДЕЉЕ181
ОВОГ_МЕСЕЦАОВОГ_МЕСЕЦА2275
ДО_САДАДО_САДА182649
Statistik created: 2018-07-17T11:35:31-04:00
Гости на сајту 5