May 3, 2017

Редовно школовање

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ЗАВРШНОГ ИСПИТА ШКОЛСКЕ 2019/2020.

 

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ЗАВРШНОГ ИСПИТА ЗА АУТОМЕХАНИЧАРЕ У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

 

УТОРАК, 9.6.2020.                           радионица Р2

  • ОДБРАНА ЗАВРШНОГ РАДА, одељење 306
  • у 8.30 (1. група 10 ученика)
  • у 11.00 (2. група 9 ученика)
  • у 13.00 (3. група 9 ученика)

Комисија:

  1. Калаба Илија
  2. Зоран Станар
  3. Милан Седлан

 

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ЗАВРШНОГ ИСПИТА ЗА БРАВАРЕ-ЗАВАРИВАЧЕ У ЈУНСКОМ  ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

 

УТОРАК, 9.6.2020.     у 10.00      кабинети 108, 109, 110

  • ПИСМЕНИ ДЕО ЗАВРШНОГ ИСПИТА, одељење 305

Дежурни професори:

  1. Анђелка Љепоја
  2. Наталија Табаковић
  3. Александар Јанков

Напомена: на писменом делу испита Бравари-Заваривачи се деле у три групе.

 

СРЕДА, 10.6.2020.     у 8.00        по фирмама

  • ОДБРАНА ЗАВРШНОГ РАДА, одељење 305

Комисија:

  1. Јанков Александар
  2. Наталија Табаковић
  3. Никола Јоксимовић
  4. Славо Радојчић
  5. Представник фирме

 

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ЗАВРШНОГ ИСПИТА ЗА ОПЕРАТЕРЕ МАШИНСКЕ ОБРАДЕ  У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ  2019/2020. ГОДИНЕ

 

УТОРАК, 9.6.2020.             у 8.00             радионица Р10

  • МАШИНСКА ОБРАДА НА КОНВЕНЦИОНАЛНИМ МАШИНАМА – ГЛОДАЊЕ, одељење 304 (ГЛОДАЧИ 1. ГРУПА)

Комисија:

  1. Петар Басарић
  2. Младен Рогић
  3. Представник фирме

СРЕДА, 10.6.2020.             у 9.00             радионица. Р12

  • МАШИНСКА ОБРАДА НА НУМЕРИЧКИ УПРАВЉАНИМ МАШИНАМА – ГЛОДАЊЕ, одељење 304 (ГЛОДАЧИ 1. ГРУПА)

Комисија:

  1. Младен Рогић
  2. Петар Басарић
  3. Представник фирме

УТОРАК, 9.6.2020.             у 9.00             радионица Р4

  • МАШИНСКА ОБРАДА НА КОНВЕНЦИОНАЛНИМ МАШИНАМА – СТРУГАЊЕ, одељење 304 (СТРУГАРИ 1. ГРУПА)

Комисија:

  1. Јован Ашоња
  2. Бранко Шипка
  3. Представник фирме

СРЕДА, 10.6.2020.             у 9.00             кабинет 114

  • МАШИНСКА ОБРАДА НА НУМЕРИЧКИ УПРАВЉАНИМ МАШИНАМА – СТРУГАЊЕ, одељење 304 (СТРУГАРИ 1. ГРУПА)

Комисија:

  1. Бранко Шипка
  2. Јован Ашоња
  3. Представник фирме

УТОРАК, 9.6.2020.             у 9.00             хала

  • МАШИНСКА ОБРАДА НА КОНВЕНЦИОНАЛНИМ МАШИНАМА – СТРУГАЊЕ, одељење 304 (СТРУГАРИ 2. ГРУПА)

Комисија:

  1. Слободан Калопер
  2. Ивана Совиљ
  3. Представник фирме

СРЕДА, 10.6.2020.             у 9.30             кабинет 213

  • МАШИНСКА ОБРАДА НА НУМЕРИЧКИ УПРАВЉАНИМ МАШИНАМА – СТРУГАЊЕ, одељење 304 (СТРУГАРИ 2. ГРУПА)

Комисија:

  1. Ивана Совиљ
  2. Слободан Калопер
  3. Представник фирме

 

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА СПЕЦИЈАЛИСИЧКОГ ИСПИТА  У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

 

ЧЕТВРТАК, 11.6.2020.        у 8.00         кабинет 213

  • МЕТАЛОСТРУГАР специјалиста
  • МЕТАЛОГЛОДАЧспецијалиста

Комисија:

  1. Бранко Шипка
  2. Младен Рогић
  3. Весна Живковић

ЧЕТВРТАК, 11.6.2020.        у 8.00         радионица Р6

  • БРАВАР – специјалиста

Комисија:

  1. Анђелка Љепоја
  2. Драган Дукић
  3. Милан Седлан

 

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА МАТУРСКИХ ИСПИТА ЗА РЕДОВНЕ УЧЕНИКЕ У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2019/2020.

 

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

 

УТОРАК, 9.6.2020       у 9.00

  • МАТУРСКИ ДЕО ИСПИТА ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА И КЊИЖЕВНОСТИ

Ученици четвртих разреда радиће у кабинетима школе према следећем распореду:

– кабинети 102, 103, 104 – одељење: 402

Дежурни професори: Нада Радоњић, Јасмина Гавранић, Веселка Цекић.

– кабинети 202, 203, 204 – одељење :401

Дежурни професори: Јасна Ожеговић, Данијела Ковачевић, Татјана Тамаш.

– кабинети 302, 303, 304 – одељења: 403

Дежурни професори:Милица Карановић,Тања Дражић,Нада Ђукановић.

– кабинети 206, 207, 208 – одељења: 404

Дежурни професори: Светлана Војводић, Ружица Грбић, Александра Танацковић.

КОМИСИЈА:

  1. Нада Радоњић
  2. Јасна Ожеговић
  3. Светлана Војводић

Дежурни професори на ходнику:

  1. Марија Хрубења – приземље
  2. Вања Видовић – први спрат
  3. Ивана Јовичић – први спрат
  4. Срђан Обрадовић – други спрат

 

ПРАКТИЧНИ ДЕО МАТУРСКОГ ИСПИТА

СРЕДА,10.6.2020.      кабинет 314

  • ПРОЈЕКТОВАЊЕ ТЕХНОЛОШКОГ ПОСТУПКА РУЧНО ИЛИ АУТОМАТСКИ И ОБРАДА РАДНОГ ПРЕДМЕТА НА CNC МАШИНИ – одељење 401
  • у 9.30 (1. група 10 ученика)
  • у 11.15 (2. група 10 ученика)
  • у 13.00 (3. група 9 ученика)

Комисија:

  1. Весна Живковић
  2. Ненад Станојевић
  3. Рајка Тепавац

СРЕДА,10.06.2020.    радионица Р2

  • МОТОРНА ВОЗИЛА – одељење 402
  • МОТОРИ СУС – одељење 402
  • у 8.30 (1. група 9 ученика и 1 ВАНРЕДНИ)
  • у 11.00 (2. група 10 ученика)
  • у 13.30 (3. група 10 ученика)

Комисија:

  1. Милан Седлан
  2. Стеван Крајишник
  3. Илија Калаба

СРЕДА, 10.6.2020.     у 8.00         кабинет 214

  • КОНСТРУИСАЊЕ – одељење 403

Комисија:

  1. Сима Пастор
  2. Бранислав Медојевић
  3. Златко Габрић

СРЕДА, 10.6.2020.     кабинет 122

  • МОДЕЛИРАЊЕ МАШИНСКИХ ЕЛЕМЕНАТА И КОНСТРУКЦИЈА – одељење 403
  • у 8.45 (1. група 8 ученика)
  • у 10.45 (2. група 8 ученика)
  • у 13.45 (3. група 7 ученика)

Комисија:

  1. Бранислав Медојевић
  2. Зоран Костић
  3. Сима Пастор

СРЕДА, 10.6.2020.     кабинет 209

  • РОБОТИ – одељење 404
  • у 9.30 (1. група 8 ученика)
  • у 11.30 (2. група 8 ученика)

Комисија:

  1. Граховац Зоран
  2. Владимир Пузић
  3. Раде Вучковић

СРЕДА, 10.6.2020.     у 8.00         кабинет 314

  • ФЛЕКСИБИЛНИ ПРОИЗВОДНИ СИСТЕМИ – одељење 404

Комисија:

  1. Владимир Пузић
  2. Ивана Совиљ
  3. Зоран Растовић

СРЕДА, 10.6.2020.     у 8.00         кабинет 117

  • ПРОГРАМИРАЊЕ И ПРОГРАМСКИ ЈЕЗИЦИ – одељење 404

Комисија:

  1. Гордана Петровић
  2. Зоран Костић
  3. Гагић Сања

 

ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТИ

ЧЕТВРТАК,11.6.2020.         кабинет 213

  • ПРОГРАМИРАЊЕ ЗА КУ МАШИНЕ – одељење 401
  • у 9.00 (1. група 9 ученика)
  • у 11.15 (2. група 9 ученика)
  • у 13.15 (3. група 8 ученика)

Комисија:

  1. Бранко Шипка
  2. Ненад Станојевић
  3. Ивана Совиљ

ЧЕТВРТАК, 11.6.2020.        у 9.00         кабинет 219

  • ТЕХНОЛОГИЈА ЗА КОМПЈУТЕРСКИ УПРАВЉАНЕ МАШИНЕ – одељење 401
  • АУТОМАТИЗАЦИЈА ПРОИЗВОДЊЕ И ФПС – одељење 401

Комисија:

  1. Наталија Табаковић
  2. Зоран Граховац
  3. Ивана Влајков

 

ЧЕТВРТАК,11.6.2020.         кабинет 302

  • МЕРЕЊЕ И КОНТРОЛИСАЊЕ – одљење 402
  • МОТОРИ СУС – одљење 402
  • МОТОРНА ВОЗИЛА – одељење 402
  • ЕКСПЛОАТАЦИЈА И ОДРЖАВАЊЕ МОТОРНИХ ВОЗИЛА – одељење 402
  • у 8.30 (1. група 10 ученика)
  • у 11.30 (2. група 10 ученика)
  • у 13.30 (3. група 9 ученика)

Комисија:

  1. Стеван Крајишник
  2. Милан Седлан
  3. Раде Вучковић

ЧЕТВРТАК, 11.6.2020.        кабинет 122

  • ИСПИТИВАЊЕ МАШИНСКИХ КОНСТРУКЦИЈА -одељење 403
  • ПРОГРАМИРАЊЕ И ПРОГРАМСКИ ЈЕЗИЦИ -одељење 404
  • у 8.00 (1. група 9 ученика)
  • у 10.30 (2. група 8 ученика)
  • у 13.00 (3. група 8 ученика)

Комисија:

  1. Зоран Костић
  2. Гордана Петровић
  3. Вања Видовић

ЧЕТВРТАК, 11.6.2020.        у 8.30         кабинет 117

  • КОНСТРУИСАЊЕ- одељење 404

Комисија:

  1. Бранислав Медојевић
  2. Зоран Растовић
  3. Драган Дукић

 

ЧЕТВРТАК,11.6.2020.         кабинет 209

  • ФЛЕКСИБИЛНИ ПРОИЗВОДНИ СИСТЕМИ- одељење 404
  • РОБОТИ – одељење 404
  • у 10.00 (1. група 7 ученика)
  • у 11.45 (2. група 7 ученика)

Комисија:

  1. Владимир Пузић
  2. Зоран Граховац
  3. Зоран Растовић

ЧЕТВРТАК, 11.6.2020.        у 8.30         кабинет 309

  • МАТЕМАТИКА – одељење 404

Комисија:

  1. Илинка Обрадов
  2. Владимир Тутић
  3. Драгана Петковић

НАПОМЕНА:

  • на завршне и матурске испите излазе само ученици који немају поправне испите
  • моле се одељењске старешине да код испита код којих постоје групе поделе своје ученике према броју ученика у групи који је наведен на распореду
  • код српског језика и књижевности ученици ће се делити у групе по долазку на испит према списку ученика који ће бити истакнут на кабинетима наведеним  на распореду као и на огласној табли у холу школе.