May 3, 2017

Пријем родитеља

ШКОЛСКА 2019/2020. година

 

ТЕРМИНИ  ПРИЈЕМА  РОДИТЕЉА  ОДЕЉЕЊА

ПРВИХ  РАЗРЕДА

Одељење Одељењски старешина Термин пријема родитеља
Дан пријема Време пријема
101 СОВИЉ ИВАНА УТОРАК 1135 1220
102 ГАГИЋ САЊА ПОНЕДЕЉАК 1135 1220
103 МАРИЧИЋ КАЈА ПОНЕДЕЉАК 955 1040
104 ХРУБЕЊА МАРИЈА ЧЕТВРТАК 1135 1220
105 ПОПОВИЋ ЈЕЛЕНА УТОРАК 955 1040
106 РАДОЊИЋ НАДА СРЕДА 1045 1130
107 ГАБРИЋ ЗЛАТКО ПЕТАК 955 1040
108 ТАМАШ ТАТЈАНА ПЕТАК 955 1040

ТЕРМИНИ  ПРИЈЕМА  РОДИТЕЉА  ОДЕЉЕЊА

ДРУГИХ  РАЗРЕДА

Одељење Одељењски старешина Термин пријема родитеља
Дан пријема Време пријема
201 ЖИВКОВИЋ ВЕСНА УТОРАК 1135 1220
202 ПЕТРОВИЋ ГОРДАНА СРЕДА 850– 935
203 БУРМАЈА БИЉАНА ПОНЕДЕЉАК 1135 1220
204 ТЕПАВАЦ РАЈКА УТОРАК 1045 1130
205 РОГИЋ МЛАДЕН ЧЕТВРТАК 1045 1130
206 ТРКУЉА ЕУЂЕНИЈА ЧЕТВРТАК 955 1040
207 ДЕСПОТОВ ЈЕЛЕНА ЧЕТВРТАК 1045 1130
208 МИЛОВАНОВИЋ ТАТЈАНА ПОНЕДЕЉАК 1045 1130

 

ТЕРМИНИ  ПРИЈЕМА  РОДИТЕЉА  ОДЕЉЕЊА

ТРЕЋИХ  РАЗРЕДА

Одељење Одељењски старешина Термин пријема родитеља
Дан пријема Време пријема
301 ПЕТКОВИЋ ДРАГАНА ПОНЕДЕЉАК 1045 1130
302 ВОЈВОДИЋ СВЕТЛАНА   СРЕДА 1230 1315
303 ГАВРАНИЋ ЈАСМИНА УТОРАК 1045 1130
304 КАЛОПЕР СЛОБОДАН УТОРАК

ПЕТАК

900– 1000

1500– 1600

305 ТАБАКОВИЋ НАТАЛИЈА СРЕДА 1500– 1545
306 КАЛАБА ИЛИЈА УТОРАК 1230 1315

 

ТЕРМИНИ  ПРИЈЕМА  РОДИТЕЉА  ОДЕЉЕЊА

ЧЕТВРТИХ  РАЗРЕДА

Одељење Одељењски старешина Термин пријема родитеља
Дан пријема Време пријема
401 ДАКИЋ АНА ПОНЕДЕЉАК 1230 1315
402 ЂОРЂЕВИЋ ДУШАНА ПОНЕДЕЉАК 900 1000
403 ОБРАДОВ ИЛИНКА  УТОРАК 1045 1130
404 ВУЧКОВИЋ РАДЕ ПОНЕДЕЉАК 1045 1130

ТЕРМИНИ ПРИЈЕМА РОДИТЕЉА ПРЕДМЕТНИХ НАСТАВНИКА

Р.Б. Презиме и име Термин пријема родитеља
Дан Час
1. ДЕБЕЛИЦА МИЛИЦА СРЕДА 1135 1220
2. ТРНАВАЦ ДРАГИЦА УТОРАК 14101455
3. СТАНКОВИЋ ДУШАНКА СРЕДА 1230 1315
4. ОЖЕГОВИЋ ЈАСНА СРЕДА 1045 1130
5. ТУТИЋ ВЛАДИМИР СРЕДА 1135 1220
6. КАРАНОВИЋ МИЛИЦА ЧЕТВРТАК 1135 1220
7. КОВАЧЕВИЋ ДАНИЈЕЛА ПОНЕДЕЉАК 1045 1130
8. КАТИЋ ИВАНА ЧЕТВРТАК 1045 1130
9. ГРБИЋ РУЖИЦА ПОНЕДЕЉАК 1135 1220
10. ЦВИЈАНОВИЋ ЂОРЂЕ ПОНЕДЕЉАК 935 1020
11. ЂУКАНОВИЋ НАДА ПЕТАК 1230 1315
12. ЗОЛОТИЋ СНЕЖАНА ПЕТАК 1230 1315
13. ЗОЛОТИЋ ЖАРКО УТОРАК 850– 935
14. ДРАЖИЋ ТАЊА СРЕДА 14101455
15. ЦЕКИЋ ВЕСЕЛКА СРЕДА 14101455
16. ТАНАЦКОВИЋ АЛЕКСАНДРА ПОНЕДЕЉАК 1045 1130
17. МАНДИЋ СТАНКО ПЕТАК 1135 1220
18. ГРБИЋ НАДА ЧЕТВРТАК 955– 1040
19. МУШКИЊА ДРАГАН ПЕТАК 14101455
20. ОБРАДОВИЋ СРЂАН СРЕДА 1500 1545
21. КОСТИЋ ЗОРАН ПОНЕДЕЉАК 1045 1130
22. ВЛАЈКОВ ИВАНА УТОРАК 1230 1315
23. СЕДЛАН МИЛАН УТОРАК 1045 1130
24. ШИПКА БРАНКО ПОНЕДЕЉАК 955– 1040
25. КРАЈИШНИК СТЕВАН УТОРАК 1230 1315
26. ДУКИЋ ДРАГАН УТОРАК 1135 1220
27. ПАСТОР СИМА ПОНЕДЕЉАК 1320 1405
28. РАСТОВИЋ ЗОРАН ПОНЕДЕЉАК 1045 1130
29. МЕДОЈЕВИЋ БРАНИСЛАВ ЧЕТВРТАК 955– 1040
30. МИЛОВАНОВИЋ САЊА ПОНЕДЕЉАК 1045 1130
31. ЂУКИЋ АЛЕКСАНДРА СРЕДА 1045 1130
32. ГРАХОВАЦ ЗОРАН ПЕТАК 1320 1405
33. СТАНОЈЕВИЋ НЕНАД ПЕТАК 1550 1635
34. ТОПИЋ РАДИВОЈЕ ПОНЕДЕЉАК 1230 1315
35. МАРОВИЋ ВУК СРЕДА 850– 935
36. ПУЗИЋ ВЛАДИМИР ПОНЕДЕЉАК 1500– 1545
37. ЉЕПОЈА АНЂЕЛКА ЧЕТВРТАК 1230 1315
38. АШОЊА ЈОВАН ПЕТАК 1400– 1500
39. БАСАРИЋ ПЕТАР УТОРАК 1200– 1400
40. КОВАЧЕВИЋ РАТКО СРЕДА 1500– 1545
41. РАДОЈЧИЋ СЛАВО ПОНЕДЕЉАК 800– 1000
42. ЈОКСИМОВИЋ НИКОЛА УТОРАК 945 1030
43. ЈАНКОВ АЛЕКСАНДАР ПЕТАК 1300– 1400
44. ЧОЛАК ДУШАН ПЕТАК 1030 1130
45. СТАНАР ЗОРАН ПЕТАК 1500– 1545
46. ВУЈКОВИЋ ВАСА ПЕТАК 1030 1130